ATA’DA İLKOKUL EĞİTİMİ
![](https://i0.wp.com/fethiyeata.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/uploads_12-03-17_955_okulumuz-1.jpg?resize=1024%2C677&ssl=1)
Öğrencilerimizin 21. yüzyılın gerektirdiği becerilere sahip, değişik kültürlerle iletişim kurabilen bir “Dünya Vatandaşı” olarak yetişmeleri için eğitim-öğretim faaliyetlerimizi farklı içeriklerle destekliyoruz. Analitik ve eleştirel düşünebilen, merak eden, farklılıklara saygılı, yaratıcı, üretken ve en önemlisi Atatürk İlkelerine bağlı, onun ışığında ve yolunda ilerleyen bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.