Veli Görüşme Saati

 

T.C

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI

ÖZEL FETHİYE ATA OKULLARI 2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ ÇİZELGESİ

 

 

S.N.

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

1

Sefa KOCA

1-A Sınıf Öğretmeni

 

 

SALI

10.30 – 11.20

14.05 – 14.45

2

Gülşen GÖK

1-B Sınıf Öğretmeni

 

PAZARTESİ

PERŞEMBE

11.30 – 12.00

15.00 – 15.40

4

Selim KARAGÖZ

2-A Sınıf Öğretmeni

 

 

SALI

 10.40 – 11.20

 14.05  - 14.45

5

Ayşen SÖZER

2-B Sınıf Öğretmeni

 

 

 SALI

10.40 – 11.20

13.10 – 13.50

6

Şadan OKUR

3-A Sınıf Öğretmeni

 

SALI

PERŞEMBE

14.05 – 14.45

09.45 – 10.25

7

Naciye HACIBAŞIOĞLU

3-B Sınıf Öğretmeni

 

ÇARŞAMBA

 09.45 – 10.25

 14.05 – 14.45

8

Türkan BULUT

3-C Sınıf Öğretmeni

 

PERŞEMBE

CUMA

14.05 – 14.45

10.40 – 11.20

9

Sibel ÖZTÜRK

4-A Sınıf Öğretmeni

 

CUMA

10.40 – 11.20

14.05 – 14.45

10

Alimah SEVEROĞLU

4-B Sınıf Öğretmeni

 

PAZARTESİ

ÇARÇAMBA

14.10 – 14.45

13.15 – 15.50

12

Hüseyin KOLAK

4-C Sınıf Öğretmeni

 

ÇARÇAMBA

CUMA

10.40 – 12.15

09.30 – 10.10

13

Cemil KARAÇETE

Türkçe Öğretmeni

PAZARTESİ

12.30 – 13.10

14.05 – 14.45

14

Nihan VARLI

Türkçe Öğretmeni

SALI

ÇARŞAMBA

15.00 – 15.40

10.40 – 11.20

15

Selma CENGİZ

Türkçe Öğretmeni

SALI

11.35 – 12.15

15.00 – 15.40

16

Özlem KILIÇ

Matematik Öğretmeni

PAZARTESİ

PERŞEMBE

14.05 – 14.45

10.40 – 11.20

17

Mehmet TÜRKMEN

Matematik Öğretmeni

SALI

10.40 – 11.20

15.00 – 15.40

18

Sami V. AKKAŞLAR

Matematik Öğretmeni

PERŞEMBE

CUMA

14.00 – 14.45

09.45 – 10.25

20

İdil KOLAK

Fen Bilimleri Öğretmeni

PAZARTESİ

PERŞEMBE

15.00 – 15.40

12.30 – 13.10

21

Özcan DURAN

Fen Bilimleri Öğretmeni

SALI

ÇARŞAMBA

14.05 – 14.45

09.45 – 10.25

  

  22

Gülçin B. GÜRBÜZER

Fen Bilimleri Öğretmeni

  PAZARTESİ

  ÇARŞAMBA

 

10.40 – 11.20

09.45 – 10.25

 

 

 

 

 

 

T.C

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI

ÖZEL FETHİYE ATA OKULLARI 2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ ÇİZELGESİ

 

 

S.N.

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

1

İrfan YAZICI

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

11.35 – 12.15

15.00 – 15.40

2

Sezgin BÜKÜM

Din K. ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

10.40 – 11.20

12.15 – 13.00

3

Jane F. OKKABAS

İngilizce Öğretmeni

SALI

PERŞEMBE

11.35 – 12.15

12.30 – 13.10

4

Esra KARACA KIZILBUĞA

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

PERŞEMBE

11.35 – 12.15

15.00 – 15.40

5

Hatice Nur MUTLU

İngilizce Öğretmeni

ÇARŞAMBA

CUMA

 08.50 – 09.30

 15.00 – 15.40

6

Mehpare BAKIR

İngilizce Öğretmeni

PERŞEMBE

10.40 – 11.20

7

Özge ÖZCANLI

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

CUMA

09.45 – 10.25

14.05 – 14.45

8

Neşe SEVEROĞLU

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

11.35 – 12.15

13.10 – 13.50

9

Sevtab KAÇMAZ

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

CUMA

08.50 – 09.30

15.50 – 16.30

10

Gözde S. ÇETİN

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

08.50 – 09.30

14.05 – 14.45

11

Şefika KURT

Almanca Öğretmeni

PAZARTESİ

CUMA

 08.50 – 09.30

 14.05 – 14.45

12

Büşra ÖVÜÇ

Resim Öğretmeni

SALI

CUMA

09.45 – 10.25

13.10 – 13.50

13

Erdem DEMİRCİ

Bilişim Teknolojileri

Öğretmeni

PERŞEMBE

09.45 – 10.25

14

Kazım SÖNMEZ

Beden Eğitimi Öğretmeni

PAZARTESİ

PERŞEMBE

09.00 – 10.30

14.05 – 14.45

15

Zeynep ATEŞ

Beden Eğitimi Öğretmeni

ÇARŞAMBA

CUMA

 13.10 – 13.50

 08.50 – 09.50

16

Ç. Yağmur KATRANCI

Müzik Öğretmeni

PAZARTESİ

CUMA

09.45 – 10.25

11.35 – 12.15

                                                                                                                                                   Nazlı Gülçin DEMEN

                                                                                                                                                          Okul Müdürü