FETHİYE TİCARET ODASI İLE ÖZEL ATA OKULLARI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

FETHİYE TİCARET ODASI İLE ÖZEL ATA OKULLARI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Üyelerine yönelik hizmetleri geliştirmeye devam eden Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Özel Ata Okulları ile üyelerinin birinci derece yakınlarına yönelik indirim protokolü imzaladı. Yapılan protokol sayesinde Özel Ata Okullarının hem Fethiye hem de Seydikemer’de bulunan okullarından yüzde 10 indirimli eğitim hizmeti alabilecek.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, 2001 yılında kurulan, aynı zamanda ortağı olduğu Özel Ata Eğitim Kurumları ile üyelerine yönelik indirim protokolü imzaladı. 7 Haziran Cuma günü yapılan imza törenine Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Özel Ata Eğitim Öğretim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Akarsu ve yardımcısı İsmail Türk, Atasoy Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dirik ve Taner Salman katıldı.

Arıcan, “Üyelerimize hayırlı olsun”

Yapılan protokolün FTSO üyelerine hayırlı olması temennisinde bulunan FTSO Başkanı Akif Arıcan, “Bugün Özel Ata Okulları ile protokol imzaladık. Tüm üyelerimizin ve çocuklarının bu protokollerden faydalanmalarını temenni ediyoruz. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak Özel Ata Okullarının kurucu üyeliği unvanımızın yanı sıra bu protokolle çalışmalarımızı pekiştirmiş olacağız. Seydikemer’de yeni kurulan Özel Ata Okuluna da aynı başarıyı temenni ediyorum.” dedi.

Özel Ata Okullarının kuruluna verdikleri katkıdan dolayı Arıcan’a teşekkür eden Özel Ata Eğitim Öğretim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Akarsu, şu sözleri kaydetti: “Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası okulumuzun 2001 yılındaki kuruluşundan beri ortağı olarak bize her zaman çok büyük katkılar ve destekte bulundu. Kuruluşumuzdan bu yana gayet iyi ilişkiler içerisinde olduk. Şimdi bunu daha resmi bir şekilde bir protokolle bütün üyelerimize kayıt avantajı sunacak şekilde hem Fethiye’deki okulumuzda hem de Seydikemer’de yeni kurulacak okulumuzda Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasının tüm üyelerine belirli bir indirim sağlayarak işbirliğini resmi hale getirmiş oluyoruz. Bu konuda da yardımlarını esirgemeyen başkanımıza Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum. Bu protokolün hem odamız üyelerine hem de okulumuza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”