2018-2019 ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

T.C

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI

ÖZEL FETHİYE ATA OKULLARI 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ ÇİZELGESİ

 

 

S.N.

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

 

Selim KARAGÖZ

1-B Sınıf Öğretmeni

 

PAZARTESİ

10.40-11.20

13.50-14.30

 

Ayşen SÖZER

1-C Sınıf Öğretmeni

 

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

13.00-13.40

10.40-11.20

 

Şadan OKUR

2-A Sınıf Öğretmeni

 

SALI

PERŞMBE

 14.40-15.20

 09.40-10.20

 

Naciye HACIBAŞIOĞLU

2-B Sınıf Öğretmeni

 

PERŞEMBE

11.30-12.00

13.50-14.30

 

Türkan BULUT

2-C Sınıf Öğretmeni

 

SALI

ÇARŞAMBA

13.50-14.30

10.40-11.20

 

Sibel ÖZTÜRK

3-A Sınıf Öğretmeni

 

SALI

13.50-14.30

 11.30-12.10

8

Alimah SEVEROĞLU

3-B Sınıf Öğretmeni

 

SALI

PERŞEMBE

10.40-11.20

13.00-13.40

 

Hüseyin KOLAK

3-C Sınıf Öğretmeni

 

CUMA

10.40-11.20

 

Gülşen GÖK

4-A Sınıf Öğretmeni

 

PAZARTESİ

PERŞEMBE

09.40-10.20

13.50-14.30

 

İlhan ÇUHADAR

4-B Sınıf Öğretmeni

 

PERŞEMBE

11.30-12.10

13.50-14.30

 

Sefa KOCA

4-C Sınıf Öğretmeni

 

CUMA

08.50-09.30

13.50-14.30

 

Cemil KARAÇETE

Türkçe Öğretmeni

PAZARTESİ

SALI

10.40-11.20

14.40-15.20

14

Nihan VARLI

Türkçe Öğretmeni

SALI

CUMA

09.30-15.00

10.00-14.40

 

Selma CENGİZ

Türkçe Öğretmeni

PAZARTESİ

SALI

10.40-11.20

10.40-11.20

 

Özlem KILIÇ

Matematik Öğretmeni

SALI

ÇARŞAMBA

12.20-13.00

13.50-14.30

 

Mehmet TÜRKMEN

Matematik Öğretmeni

ÇARŞAMBA

12.20-13.00

15.30-16.10

 

Sami V. AKKAŞLAR

Matematik Öğretmeni

PERŞEMBE

09.40-10.20

13.50-14.30

 

Nilgün URAN

Fen Bilimleri Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

11.30-12.10

13.50-14.30

 

İdil KOLAK

Fen Bilimleri Öğretmeni

PERŞEMBE

CUMA

13.50-14.30

11.30-12.10

 

Özcan DURAN

Fen Bilimleri Öğretmeni

PAZARTESİ

SALI

11.30-12.10

14.40-15.20

  

 

Gülçin B. GÜRBÜZER

Fen Bilimleri Öğretmeni

 

  ÇARŞAMBA

10.40-11.20

13.50-14.30

 

 

 

T.C

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI

ÖZEL FETHİYE ATA OKULLARI 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ ÇİZELGESİ

 

 

 

S.N.

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

 

Eda BALMUK

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

PERŞEMBE

CUMA

10.40-11.20

13.50-14.30

 

İrfan YAZICI

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

ÇARŞAMBA

12.20-13.00

13.50-14.30

 

Sezgin BÜKÜM

Din K. ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

PAZARTESİ

SALI

12.20-13.00

15.30-16.10

 

Jane F. OKKABAS

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

10.40-11.20

13.50-14.30

 

Aslı ALTUNAL

İngilizce Öğretmeni

PERŞEMBE

CUMA

11.30-12.10

14.40-15.20

 

Hatice Nur MUTLU

İngilizce Öğretmeni

SALI

ÇARŞAMBA

 09.40-10.20

 15.30-16.10

 

Mehpare BAKIR

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

PERŞEMBE

13.50-14.30

10.40-11.20

 

Özge ÖZCANLI

İngilizce Öğretmeni

ÇARŞAMBA

CUMA

14.40-15.20

09.40-10.20

 

Neşe SEVEROĞLU

İngilizce Öğretmeni

SALI

14.40-15.20

 

Sevtab PESEN

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

CUMA

15.30-16.10

09.40-10.20

 

Sunal Ö. ÖZTEKİN

İngilizce Öğretmeni

ÇARŞAMBA

ÇARŞAMBA

08.50-09.30

13.50-14.30

 

Gözde S. ÇETİN

İngilizce Öğretmeni

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

13.50-14.30

08.50-09.30

 

Şefika KURT

Almanca Öğretmeni

PAZARTESİ

CUMA

10.40-11.20

13.50-14.30

 

Şeyda KOYUNCU

Almanca Öğretmeni

ÇARŞAMBA

ÇARŞAMBA

10.40-11.20

15.30-16.10

 

Laika BORSA

 

Resim Öğretmeni

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

11.30-12.10

13.50-14.30

 

Büşra ÖVÜÇ

Resim Öğretmeni

SALI

PERŞEMBE

12.20-13.00

09.40-10.20

 

Erdem DEMİRCİ

Bilişim Teknolojileri

Öğretmeni

PAZARTESİ

PERŞEMBE

15.30-16.10

11.30-12.10

 

Kazım SÖNMEZ

Beden Eğitimi Öğretmeni

PAZARTESİ

10.00-10.40

13.20-13.50

 

Ç. Yağmur KATRANCI

Müzik Öğretmeni

ÇARŞAMBA

10.40-11.20

13.50-14.30