2008-2011 Yılı Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrencilerimiz

Ömer Deniz GÜLBAY 7-A Özel Fethiye İlköğretim Okulu’nun düzenlediği satranç turnuvasında İlçede Yıldızlar 1.si

Nihat TALAŞ 3-A MEB Okul içi Beden Eğitimi ve Spor İzcilik Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Satranç yarışmalarında Minikler ilçe 2.si

Gaye AKDOLUN 8-A Yelken Federasyonunun düzenlediği Bölge Yarışlarında 3.Ayak Kızlar 1.si

Gaye AKDOLUN 8-A İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği Yaz Trofesi 3. Ayak Yelken Yarışlarında Optimist Genel 4.sü ve Optimist bayanlar 1.si

Görkem Gürol 5-A Özel Fethiye İlköğretim Okulu’nun düzenlediği satranç turnuvasında ilçede Küçükler 2.si

Eda Nur Döğerlioğlu 3-A İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Öğretmenle El Ele’ konulu resim yarışmasında ilçe 1.si

Yelda Ulaş 8-A İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Öğretmenle El Ele’ konulu resim yarışmasında Mansiyon

Gaye AKDOLUN 8-A Muğla Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Yaz Trofesi 4.Ayak Optimist Kızlar 2.si

Şeref ÜNLÜ 6-A Muğla Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Yaz Trofesi 5.Ayak Optimist Genel 1.si

Gaye AKDOLUN 8-A Muğla Valiliği’nin düzenlediği 2008 Başarılı Sporcular Kupası Kızlar 2.si

Görkem Gürol 5-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 12 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

Oğulcan Obuz 4-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 10 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

Yiğithan Gündoğdu 4-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 10 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

Nihat TALAŞ 3-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 10 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

Ömer Hazar Kökten 3-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 10 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

İbrahim Emir Korkmaz 2-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 10 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

Elif Nazlı Alp 3-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 10 Yaş Altı Kızlarda İlçede Mansiyon

Abdullah Eser 7-A 27 Aralık Atatürk’ü Anma Yol Koşusu Yıldız Erkekler 1.si

Meryem Sibel Öneş 6-B 27 Aralık Atatürk’ü Anma Yol Koşusu Küçük Kızlar 3.sü

Denizcan Onur Yılmaz 5-B 27 Aralık Atatürk’ü Anma Yol Koşusu Küçük Erkekler 4.sü

Yağız Babüroğlu 4-B 27 Aralık Atatürk’ü Anma Yol Koşusu Küçük Erkekler Mansiyon

Şeref Ünlü 6-A Gençlik Spor İl Müdürlüğü Yaz Trofes 4.Ayak Optimist Genel 2.sİ

Ömer Deniz Gülbay 7-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 14 Yaş Altı Erkekler İlçe 1.si

Efe Yılmazer 6-A Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası 12 Yaş Altı Erkeklerde İlçede Mansiyon

Efe Akkaşlar 2-B Türkiye Satranç Federasyonu Yaş Grupları Şampiyonası Muğla Seçmeleri 8 Yaş Erkekler İl 1.si

Oğulcan Obuz 4-A Tenis Federasyonu 10 Yaş Altı Kış Kupası İzmir Erkekler 2.si

Ömer Deniz Gülbay 7-A Ölüdeniz İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası Yıldızlar İlçe 1.si

Yiğithan Gündoğdu 4-A Tenis Federasyonu Muğla İl Birinciliği Turnuvası 10 Yaş Grubunda İl 1.si

Oğulcan Obuz 4-A Tenis Federasyonu Muğla İl Birinciliği Turnuvası 10 Yaş Grubunda İl 2.si

Berkay Ekiz 3-A Mon Ami Pastel Boya Resim Yarışması Türkiye Genelinde İlk 20 arasında

Brenda Hunt 1-B Mon Ami Pastel Boya Resim Yarışması Türkiye Genelinde Madalya

Aleyna Karaoğlan 2-B Mon Ami Pastel Boya Resim Yarışması Türkiye Genelinde Madalya

Yüksel Cankay 4-B Mon Ami Pastel Boya Resim Yarışması Türkiye Genelinde Madalya

Yiğithan Gündoğdu 4-A Milli Eğitim Bakanlığı ‘Su’ konulu resim yarışmasında 1.Kademe İl 1.si

Yelda Ulaş 8-A Milli Eğitim Bakanlığı ‘Su’ konulu resim yarışmasında 2.Kademe İl 1.si

Mert Polat 5-A İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Kanserden Korunma’ konulu resim yarışması İl 2.si

Metehan Gürsu 5-A İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Kanserden Korunma’ konulu resim yarışması İl 3.sü

Can Yılmaz 8-A İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ‘Nevruz’ konulu şiir yarışması İl 1.si

Zeynep Doğa Şatır 3-A İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ‘Nevruz’ konulu resim yarışması İl 2.si

Merve Altıntop 7-A ‘İsrafın Önlenmesi’ konulu kompozisyon yarışmasında İl 1.si

Elif Nazlı Alp 3-A ‘İsrafın Önlenmesi’ konulu resim yarışmasında İl 1.si

Nur Sultan Şen 7-B İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘Trafik’ konulu şiir yarışması İlçe 2.si

Yelda Ulaş 8-A İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘Trafik’ konulu kompozisyon yarışması İlçe 2.si

Elif Nazlı Alp 3-A ‘Çalış Şenlikleri’ Resim yarışması 7-10 yaşta İlçe 2.si

Eda Nur Döğerlioğlu 3-A ‘Çalış Şenlikleri’ Resim yarışması 7-10 yaşta İlçe 3.sü ve Komite Özel Ödülü

Zekeriya Çetin 3-A ‘Çalış Şenlikleri’ Resim yarışması 7-10 yaşta İlçe 3.sü

Mert Ertemli 4-B ‘Çalış Şenlikleri’ Resim yarışması 10-12 yaşta İlçe 3.sü ve Komite Özel Ödülü

Görkem Gürol 5-A Türkiye Satranç Federasyonu 23 Nisan Turnuvası Küçükler İlçe 3.sü

Kim Yıldız Ural 5-B Ölüdeniz Belediyesi ‘Teleferik’ konulu resim yarışması İlçe 2.si

Aysel Keskin 6-B Ölüdeniz Belediyesi ‘Teleferik’ konulu resim yarışmasında Mansiyon

Merve Altıntop 7-A Ölüdeniz Belediyesi ‘Teleferik’ konulu kompozisyon yarışması Mansiyon

Arda Yungucu 1-A Hava Kuvvetleri Komutanlığı ‘İstikbal Göklerdedir’ konulu resim yarışmasında resmi katalogda yayınlanmaya layık görüldü.

Orkun Altun 6-B Milli Eğitim Müdürlüğü ‘İnternet ve Hayatım’ konulu afiş yarışmasında İl 3.sü

Ömer Deniz Gülbay 7-A 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası 14 Yaş Altı İlçe 1.si

Nihat Talaş 3-A 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası 10 Yaş Altı İlçe 3.sü

Şeref Ünlü 6-A Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl Trofesi 2.Ayak Optimist Junior 1.si

Şeref Ünlü 6-A Federasyon Kupası Optimist Yarışları 15 -20 Mayıs 2009 Orhaniye-Muğla Optimist Junior 1.si

Gaye Akdolun 8-A 23-25 Nisan Turgut Reis Yaz Trofesi 2.Ayak Optimist Kızlar 3.sü

Gaye Akdolun 8-A 08-10 Mayıs Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Marmaris İl Trofesi 3.Ayak Optimist Kızlar 1.si

Ömer Deniz Gülbay 7-A Patlangıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Satranç Turnuvası 12 Yaş üstü ilçe 3.sü

Petek Kabay 3-A İl Milli Eğitim Müdürlüğü Verem Eğitim ve Propaganda Haftası Resim Yarışması’nda İl 3.sü

Seray Zİştoylu 8-A İl Mİlli Eğitim Müdürlüğü Verem Eğitim ve Propaganda Haftası Afiş Yarışması’nda İl 1.si

Ceyda Bildirici 4-A İl Mİlli Eğitim Müdürlüğü Verem Eğitim ve Propaganda Haftası Afiş Yarışması’nda İl 2.si

Mertcan Sarıtaş 8-A ‘’Boyumuzun Ölçüsünü Biliriz’’ Projesi İle MEB ‘’Bu Benim Eserim’’ Yarışmasında dereceye girdi. Tübitak Kampı Ödülü kazandı.

Joseph Anthony Bilgiç 7-A "Güneş Enerjisi İle Çalışan Çim Biçme Makinesi" Projesi İle MEB ‘’Bu Benim Eserim’’ Yarışmasında dereceye girdi. Tübitak Kampı Ödülü kazandı.

Doğaç Cömert 7-A "Güneş Enejisi İle Çalışan Çim Biçme Makinesi" Projesi İle MEB ‘’Bu Benim Eserim’’ Yarışmasında dereceye girdi. Tübitak Kampı Ödülü kazandı.